Forumul pasionatilor de streptocarpusi
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forumul pasionatilor de streptocarpusi

Bine ati venit dragi membri si vizitatori in lumea streptocarpusilor! Noii membri sunt rugati dupa ce s-au inscris sa solicite validarea contului pe adresa streptocarpusi@yahoo.com
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Probleme intampinate in utilizarea forumului

In jos 
+6
estefana
Anca
yofi
doina
aaae
Admin
10 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
geta
Moderator
Moderator
geta


feminin Mesaje : 35
Data de inscriere : 27/03/2011
Varsta : 47
Localizare : Galati

Probleme intampinate in utilizarea forumului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Probleme intampinate in utilizarea forumului   Probleme intampinate in utilizarea forumului - Pagina 2 EmptyLun Aug 08, 2011 8:06 am

estefana, numi apar fetele zambitoare, nu stiu de ce. stiu ca de obicei apar, e o fereastra undeva sau un buton cu ele dar la tine nu stiu de ce nu e. as face o poza cu ecranul sa arat cum apare lamine dar nu stiu da fac. poate ma ajuta cineva.
Sus In jos
estefana
Moderator
Moderator
estefana


feminin Mesaje : 880
Data de inscriere : 20/03/2011
Varsta : 47
Localizare : Baia Mare

Probleme intampinate in utilizarea forumului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Probleme intampinate in utilizarea forumului   Probleme intampinate in utilizarea forumului - Pagina 2 EmptyLun Aug 08, 2011 8:11 am

Te rog da-mi detalii cum postezi tu un mesaj si ce vezi deasupra ferestrei unde tastezi mesajul.
Sus In jos
http://estefana.sunphoto.ro/
estefana
Moderator
Moderator
estefana


feminin Mesaje : 880
Data de inscriere : 20/03/2011
Varsta : 47
Localizare : Baia Mare

Probleme intampinate in utilizarea forumului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Probleme intampinate in utilizarea forumului   Probleme intampinate in utilizarea forumului - Pagina 2 EmptyLun Aug 08, 2011 8:17 am

Getama, te rog intra in profilul tau la preferinte si vezi daca ti-ai bifat folosirea emoticoanelor. Poate de acolo si fie problema.
O intrebare personala: anul nasterii tau este corect?
Sus In jos
http://estefana.sunphoto.ro/
geta
Moderator
Moderator
geta


feminin Mesaje : 35
Data de inscriere : 27/03/2011
Varsta : 47
Localizare : Galati

Probleme intampinate in utilizarea forumului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Probleme intampinate in utilizarea forumului   Probleme intampinate in utilizarea forumului - Pagina 2 EmptyLun Aug 08, 2011 8:18 am

scriu in fereastra asta de jos, din fundul pagini. si deasupra de ea imi apare decat un patratel cu un A si un A si mai mare. si dedesupt scrie trimiteti si previzualizare. ce nu fac bine?
nu cred ca e bun, ma uit sa aranjez profilu putin.
Sus In jos
estefana
Moderator
Moderator
estefana


feminin Mesaje : 880
Data de inscriere : 20/03/2011
Varsta : 47
Localizare : Baia Mare

Probleme intampinate in utilizarea forumului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Probleme intampinate in utilizarea forumului   Probleme intampinate in utilizarea forumului - Pagina 2 EmptyLun Aug 08, 2011 8:22 am

Intra la preferinte si modifica de acolo. Nu ti-s bune setarile de acolo. Poti atasa unui mesaj poze, link-uri, emoticonuri daca ti-s facute corect setarile.
Sus In jos
http://estefana.sunphoto.ro/
Continut sponsorizat





Probleme intampinate in utilizarea forumului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Probleme intampinate in utilizarea forumului   Probleme intampinate in utilizarea forumului - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Probleme intampinate in utilizarea forumului
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Regulile forumului

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumul pasionatilor de streptocarpusi :: Administrarea forumului :: Probleme si sugestii - Problems and suggestions-
Mergi direct la: