Forumul pasionatilor de streptocarpusi

Bine ati venit dragi membri si vizitatori in lumea streptocarpusilor! Noii membri sunt rugati dupa ce s-au inscris sa solicite validarea contului pe adresa streptocarpusi@yahoo.com

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  InregistrareInregistrare  Conectare  

Distribuiţi | 

Bine ati venit! Haideti sa ne cunoastem!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
georgiana
Fan
Fan

feminin Mesaje : 143
Data de inscriere : 25/03/2011
Varsta : 44
Localizare : bucuresti

MesajSubiect: Re: Bine ati venit! Haideti sa ne cunoastem!   Vin Mar 25, 2011 12:41 pm

Bravooooo!!!!!
cum ai reusit???a uite ca am reusit si nu stiam..... :D
Sus In jos
georgiana
Fan
Fan

MesajSubiect: Re: Bine ati venit! Haideti sa ne cunoastem!   Vin Mar 25, 2011 12:47 pm

Cred ca ne a ajutat cineva....multumim!!!!
Sus In jos
estefana
Moderator
Moderator

feminin Mesaje : 880
Data de inscriere : 20/03/2011
Varsta : 40
Localizare : Baia Mare

MesajSubiect: Re: Bine ati venit! Haideti sa ne cunoastem!   Vin Mar 25, 2011 12:48 pm

era ceva problema din setarile forumului.
Sus In jos
http://estefana.sunphoto.ro/
Anca
Incepator
Incepator

MesajSubiect: Re: Bine ati venit! Haideti sa ne cunoastem!   Vin Mar 25, 2011 6:57 pm

Bine v-am regasit! Ma bucur ca pot afla mai multe informatii despre streptocarpusi deoarece am achizitionat in ultimii ani vreo 3 plantute de la Decoflora dar nu am reusit sa trec peste iarna cu ele. Poate voi reusi cu ajutorul vostru sa am streptosi sanatosi!
Felicitari admin pentru aceasta alternativa pe care o ofera iubitorilor de flori!
Sus In jos
celeste
Premiant
Premiant

feminin Mesaje : 20
Localizare : Bucuresti

MesajSubiect: Re: Bine ati venit! Haideti sa ne cunoastem!   Vin Mar 25, 2011 6:59 pm

Bine v-am gasit ! cheers
Am descoperit cu bucurie ca a aparut si un forum al iubitorilor de streptocarpusi. Nu ma pot lauda am experienta in cultura lor (am doar 4), dar ii admir mult, asa ca nu am rezistat tentatiei de a ma inregistra si eu si de a ma alatura voua. Smile
Sus In jos
Admin
Admin
Admin

MesajSubiect: Re: Bine ati venit! Haideti sa ne cunoastem!   Vin Mar 25, 2011 9:55 pm

Anca a scris:
Bine v-am regasit! Ma bucur ca pot afla mai multe informatii despre streptocarpusi deoarece am achizitionat in ultimii ani vreo 3 plantute de la Decoflora dar nu am reusit sa trec peste iarna cu ele. Poate voi reusi cu ajutorul vostru sa am streptosi sanatosi!
Felicitari admin pentru aceasta alternativa pe care o ofera iubitorilor de flori!
Bine ai venit Anca! Streptocarpusii nu sunt pretentiosi dar au si ei mici mofturi. Daca reusim sa tinem cont de ele recompensa va fi pe masura. Succes sa ai cu urmatoarele plante pe care le vei achizitiona!
Sus In jos
http://streptocarpusi.forumgratuit.ro
Admin
Admin
Admin

MesajSubiect: Re: Bine ati venit! Haideti sa ne cunoastem!   Vin Mar 25, 2011 9:58 pm

celeste a scris:
Bine v-am gasit ! cheers
Am descoperit cu bucurie ca a aparut si un forum al iubitorilor de streptocarpusi. Nu ma pot lauda am experienta in cultura lor (am doar 4), dar ii admir mult, asa ca nu am rezistat tentatiei de a ma inregistra si eu si de a ma alatura voua. Smile
Celeste, bine ai venit alaturi de noi! cheers Impreuna ne vom bucura de satisfactiile pe care ni le ofera aceste minunate flori! Succes in continuare cu ei!
Sus In jos
http://streptocarpusi.forumgratuit.ro
tita73
Fan
Fan

feminin Mesaje : 43
Data de inscriere : 22/03/2011

MesajSubiect: Re: Bine ati venit! Haideti sa ne cunoastem!   Vin Mar 25, 2011 10:03 pm

Stai linistit ca nu ma supar ,suntem prieteni ! :D
Sus In jos
georgiana
Fan
Fan

MesajSubiect: Re: Bine ati venit! Haideti sa ne cunoastem!   Sam Mar 26, 2011 5:00 am

Bun venit noilor membri, Anca,Celeste,strepto007,Greierele_Ragusit,Florin!!!!!!! :flower:
Sus In jos
doina
Premiant
Premiant

feminin Mesaje : 99
Data de inscriere : 23/03/2011

MesajSubiect: Re: Bine ati venit! Haideti sa ne cunoastem!   Sam Mar 26, 2011 7:06 am

Bun venit tuturor , vad ca ne-am inmultit cheers
Sus In jos
yofi
Premiant
Premiant

feminin Mesaje : 50
Varsta : 46
Localizare : bucuresti-berceni

MesajSubiect: Re: Bine ati venit! Haideti sa ne cunoastem!   Sam Mar 26, 2011 7:13 am

Ce sa facem...? asta ne e destinul...! :D
Together forever!
Sus In jos
geta
Moderator
Moderator

feminin Mesaje : 35
Data de inscriere : 27/03/2011
Localizare : Galati

MesajSubiect: Re: Bine ati venit! Haideti sa ne cunoastem!   Dum Mar 27, 2011 12:45 pm

Bine vam gasit, fetele! Ma bucur ca v-a gasesc si aici. Sunteti o companie minunata! Estefana, iti doresc succes in ce faci tu aici, stiu ca nu e simplu si usor, de fapt e chiar foarte greu sa intreti un forum. Va pup cu drag!
Sus In jos
estefana
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: Bine ati venit! Haideti sa ne cunoastem!   Dum Mar 27, 2011 12:52 pm

Bine ai venit alaturi de noi Getama!
Multumesc de urari! Nu e usor deloc dar ma bucur sa am suportul si ajutorul fetelor. Stiu ca esti o colectionara veche de violete si stretpcarpusi. Te asteptam sa ne impartasesti experienta ta si sa ne bucuri cu florile tale.
Sus In jos
geta
Moderator
Moderator

feminin Mesaje : 35
Data de inscriere : 27/03/2011
Localizare : Galati

MesajSubiect: Re: Bine ati venit! Haideti sa ne cunoastem!   Dum Mar 27, 2011 12:59 pm

Multumesc pentru primirea asa asa de frumoasa. Esti o draguta!
Sus In jos
diana999
Moderator
Moderator

feminin Mesaje : 96
Data de inscriere : 13/04/2011

MesajSubiect: Re: Bine ati venit! Haideti sa ne cunoastem!   Vin Apr 15, 2011 6:13 am

buna dimineata tuturor,

ma numesc Diana si sunt din Oradea. Anul trecut am cumparat cateva frunze de streptocarpus de la doamna Fleur, Dumnezeu s-o odihneasca. Fara mari batai de cap au inceput sa faca pui. Atunci am inceput sa-i indragesc Kiss
sper ca impreuna sa formam cele mai frumoase colectii de streptocarpusi.

Va doresc cat mai multi si mai frumosi !
Sus In jos
estefana
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: Bine ati venit! Haideti sa ne cunoastem!   Vin Apr 15, 2011 6:34 am

bun venit Diana! smile
odata vazut un streptocarpus inflorit e imposibil sa nu-l indragesti. cu siguranta impreuna ne vom imbogati colectiile si vom invata din experientele fiecaruia. te asteptam sa ne areti frumusetile tale.
Sus In jos
doina
Premiant
Premiant

MesajSubiect: Re: Bine ati venit! Haideti sa ne cunoastem!   Sam Apr 16, 2011 4:36 am

Bun venit Diana Buchet
Sus In jos
georgiana
Fan
Fan

MesajSubiect: Re: Bine ati venit! Haideti sa ne cunoastem!   Sam Apr 16, 2011 6:25 am

Bun venit , Diana!!!! Kiss
Sus In jos
diana999
Moderator
Moderator

feminin Mesaje : 96
Data de inscriere : 13/04/2011

MesajSubiect: Re: Bine ati venit! Haideti sa ne cunoastem!   Sam Apr 16, 2011 8:13 am

Bine v-am gasit Merci
Sus In jos
siqiiqis
Incepator
Incepator

Data de inscriere : 17/04/2011
Localizare : http://siqiiqis.sunphoto.ro/

MesajSubiect: Bine ati venit! Haideti sa ne cunoastem!   Mier Apr 27, 2011 6:31 am

BUNA ZIUA SI BINE V-AM GASIT. SUNT FOARTE FRUMOASE PLANTUTELE VOASTRE. EU AM DOAR TREI CULORI DAR AU INFLORIT TOATA IARNA. NU SUNT PLANTE PRETENTIOASE DE ACEEA M-AM HOTARIT SA-I DIVERSIFIC. AM INCERCAT SI CU VIOLETE DAR NU PREA AM NOROC CU ELE. VA DORESC CIT MAI MULTE FLORI Buchet [img][/img]
Sus In jos
http://siqiiqis.sunphoto.ro/
georgiana
Fan
Fan

MesajSubiect: Re: Bine ati venit! Haideti sa ne cunoastem!   Mier Apr 27, 2011 8:49 am

Bun venit ,siqiiqis!!!!!!!! Buchet
Sus In jos
doina
Premiant
Premiant

MesajSubiect: Re: Bine ati venit! Haideti sa ne cunoastem!   Mier Apr 27, 2011 9:14 am

Bine ai venit Shaking hands
Sus In jos
estefana
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: Bine ati venit! Haideti sa ne cunoastem!   Mier Apr 27, 2011 11:17 am

Bine ai venit printre noi, Siqiiqis! La avatar ai streptocarpusii tai? Udare
Sus In jos
Cameliag
Moderator&Premiant
Moderator&Premiant

feminin Mesaje : 271
Varsta : 35
Localizare : Fetesti

MesajSubiect: Re: Bine ati venit! Haideti sa ne cunoastem!   Mier Mai 11, 2011 11:47 am

Buna la toata lumea. Imi pare bine sa gasesc aici multe persoane cunoscute!
Sus In jos
estefana
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: Bine ati venit! Haideti sa ne cunoastem!   Mier Mai 11, 2011 3:32 pm

Bine ai venit Camelia! Bine ca ai reusit in sfarsit sa te conectezi! sunny
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Bine ati venit! Haideti sa ne cunoastem!   

Sus In jos

Bine ati venit! Haideti sa ne cunoastem!
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Bun venit !!!
» Fotografia lunii Iunie 2012 - votare (poll)
» 207 : Simeria - Hunedoara
» Cum sa calatorim in strainatate LOW COST
» 906 : Pitesti - Curtea de Arges

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumul pasionatilor de streptocarpusi :: Administrarea forumului :: Important pentru noii membri - Important for new members-
Mergi direct la: